You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Nutri Horse Chondro pro koně tbl 3kg Zobrazit větší

008-10398

Nutri Horse Chondro pro koně tbl 3kg

Obvykle do 5 dnů

Nový produkt

2 691,00 Kč

Nutri Horse Chondro pro koně tbl 3kg

Doplňkové krmivo pro podporu kloubního aparátu koní.Doplňkové krmivo pro koně se zchutňovadlem a přírodním antioxidantem.NUTRI HORSE ® CHONDRO je speciální přípravek sloužící k regeneraci a výstavbě kloubních chrupavek, kloubních pouzder, vazů, šlach a pojivových tkání. Hlavními účinnými látkami v přípravku jsou chondroitin sulfát, glukosamin sulfát a želatinový hydrolyzát, které jsou současně základními stavebními jednotkami kloubní chrupavky a ostatních pojivových tkání. Snadno se vstřebávají a zabudovávají do nověse tvořící nebo regenerující chrupavky. Tyto látky také zvyšují hydrataci chrupavky a tím i její elasticitu a posilují její mechanickou odolnost. Glukosamin sulfát má také protizánětlivé účinky a usnadňuje hojení poškozených tkání. NUTRI HORSE ® CHONDRO se používá u všech koní,u nichž se vyskytují problémy s akutními, chronickými nebo degenerativními procesy v kloubech, vazech nebo šlachách.

 
Složení:
Vitamin E, Niacinamid, Biotin, Vitamin C, DL-methionin, Vápník,Hořčík, Mangan, Měď, Zinek, Selen, Glukosamin sulfát, Chondroitin sulfát, Hydrolyzát želatiny.
Krmný návod:
Preventivně sedoporučuje podávání přípravku koním v pracovní nebo sportovní zátěži a starším koním trpícím často pohybovými poruchami. Zkrmováním přípravku je možno zajistit dobrou pohyblivost koní i ve vyšším věku. Selen, mangan, měď a zinek v chelátové formě jsou lehce vstřebatelné a využitelné organismem a jako součást koenzymů se účastní tvorby krve a ostatních tělních tekutin a pojivových tkání. Hořčík rovněž v chelátové formě přispívá ke zklidnění silně namáhaných a poškozených tkání a také zasahuje do metabolismu kolagenu.DL-methionin je přirozeným zdrojem síry a jako aminokyselina je využívánpři tvorbě kolagenu a pojivových tkání. Stabilita vitaminů v přípravku je zajištěna přírodními antioxidanty na bázi rostlinných extraktů a směsi tokoferolů.
Přípravek NUTRI HORSE ® CHONDRO by měl být podáván nejméně po dobu 8 – 10 týdnů, přičemž je vhodné po 3 až 6 měsících aplikaci opakovat. Možné je také dlouhodobé podávání.
Přípravek nenahrazuje základní doplňková minerální krmiva „modré řady“ (STANDARD, SPORT, SPECIÁL) a lze ho libovolně kombinovat s výrobky „červené řady“.
 
Způsob aplikace:
Denní dávku je vhodné rozdělit na více částí. Tablety podáváme přímo z ruky nebo rozdrcené do krmiva.

 !


30 dalších produktů ve stejné kategorii:

PayPal